Další služby

Montáž sádrokartonu

Ačkoli je v současnosti hlavním zájmem firmy aplikace dekoračních materiálů a finální úprava povrchů v interiéru, rozhodně jsme nezanevřeli na to, s čím jsme před mnoha lety začínali… sádrokarton.

Jednatel firmy, pan Miroslav Vlasák, se seznámil s tímto všestranným materiálem už v roce 1994 a od roku 1995 si založil k jeho montáži živnostenské oprávnění. Je majitelem certifikací na systémy RIGIPS , KNAUF a AMF podhledové systémy. Desítky úspěšně zrealizovaných projektů a zákazníci, kteří se po letech znovu a znovu obrací s novými poptávkami, vypovídají o kvalitně provedené práci.

Rodinné domy, hotely, restaurace, tiskárna v Praze Michli, administrativní prostory Krajského ředitelství Policie ČR Hlavního města Prahy, či výrobní centrum firmy HIKO s.r.o. , to jsou jen některé z provedených realizací, které hovoří o dostatečné kvalifikaci naší firmy.

Sádrokarton a dekorace

V současnosti  se nám zkušenosti se zpracováním sádrokartonu velmi hodí. Bytoví architekti a designéři často ve svých projektech využívají tento materiál ke zhotovení světelných ramp nebo nik, k výrobě vestavěných polic nebo atypických výklenků – často nasvícených bodovými svítidly. Tyto atypické prvky mívají v očích architektů v interiéru často plnit funkci jakési dominanty. Obzvláště pak, je- li takový prvek dekorován ušlechtilou omítkou či nátěrem.

Takové práce vyžadují velkou pečlivost a čistotu provedení. Nepřímé osvětlení bývá velmi nekompromisní a každá chyba se ihned ukáže. Díky praktickým zkušenostem v obou oborech, dokážeme přáním architektů či zákazníků snadno vyhovět.

Už nemusíte hledat dvě zhotovitelské firmy! U nás máte jistotu kvalitního výrobku vyrobeného od A do Z při zachování prvotřídní kvality.